KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyerts 5464393
nr 546 4393
Blyerts
Signerad Ch Due 83, stadsvy, 23x45
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 16:29:35
100 kr
200 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr
750 kr